Крем із більш насиченою текстурою, але легкий, у наймилішій упаковці, яку я коли-небудь бачивРекомендую для холодних місяців. Більш багата текстура, але легка. Запах нагадує чорничний йогурт. І упаковка надзвичайно чарівна!
Рекомендую Я користуюсь цим кремом більше місяця і він мені дуже подобається. У мене жирна шкіра схильна до акне і цей крем на літо найкраще рішення для мене. Він швидко вбирається, не лишає жирної пліЧитати далі
Чудово зволожуєМені дуже подобається цей тонік, бо він миттєво заспокоює мою шкіру, коли вона трохи чутливіша або почервоніла. Він легкий і свіжий на дотик, а його водяниста консистенція швидко поглинаєтьсЧитати далі
УлюбленеДосі я користувалася міцелярною водою без запаху, тому вирішила спробувати. Я дуже задоволена. Використовую щодня. У мене комбінована шкіра, вона очищає, не залишає відчуття жирності, лише пЧитати далі
Досить добреЯ спробував сфотографувати маленькі капсули всередині. Він добре розчиняється, має гелеподібну консистенцію, не дав мені вау-ефекту, але був у моєму списку, тому я хотіла його спробувати. ВіЧитати далі
Крем із більш насиченою текстурою, але легкий, у наймилішій упаковці, яку я коли-небудь бачивРекомендую для холодних місяців. Більш багата текстура, але легка. Запах нагадує чорничний йогурт. І упаковка надзвичайно чарівна!