Тонік від прищівКористуюся ним півтора місяці, поки що не можу визначити, допомагає він моїй шкірі чи ні 🫤 Це єдиний тонік, який я пробувала, який зволожує, тому це позитивно, але він має трохи жирну текстЧитати далі
🥰Чудовий продукт, можу тільки рекомендувати! Він чудово охолоджує, добре лягає на обличчя та дуже добре зволожує. Я не помітила жодного зникнення пігментних плям, але він чудово розгладив моїЧитати далі
Охолоджує, але липкийВін справді має охолоджувальний ефект, тому ним приємно користуватися в спекотну погоду. На жаль, для мене він залишає липке відчуття, яке з часом не вбирається, і я не помітила жодних іншихЧитати далі
Освітлююча сироватка з вітаміном СТрохи дорожче за середню ціну, але все одно того варте.
Дарує шкірі сяючу поверхню.
(Продукт липкий, після вбирання легко наносити макіяж.)
Ретинол ІнтенсКористуюся вже півроку на все обличчя, почервонінь і подразнень немає. Допомагає підтримувати шкіру з неглибокими зморшками. 1 пачки вистачає вже на пів року.
Тонік від прищівКористуюся ним півтора місяці, поки що не можу визначити, допомагає він моїй шкірі чи ні 🫤 Це єдиний тонік, який я пробувала, який зволожує, тому це позитивно, але він має трохи жирну текстЧитати далі