Чудово підходить для комбінованої/жирної шкіриЛегкий крем, еластичний, але не липкий. Він швидко вбирається. Його достатньо для моєї жирної шкіри, але для більш сухої може бути недостатньо.
Гладке обличчя після очищенняЯ купила дві подушечки в окремих упаковках і одразу пошкодувала, що не купила повну упаковку! 😃
Вони ніжні до шкіри, прості у використанні та чудово очищають обличчя. Найголовніше, що післяЧитати далі
Дуже гарна есенціяЯ була здивована, наскільки моя шкіра його любить. Після очищення я точно відчуваю, як він відновлює мою шкіру. Оскільки в мене зріла шкіра, мені потрібно щось інше в ранковому догляді, але Читати далі
УгорщинаЯ дуже задоволена, не думала, що знайду такий хороший крем за таку низьку ціну. Він має легку, гелеподібну текстуру та майже миттєво вбирається, не залишає липкого блискучого шару, навіть якЧитати далі
я люблю це!Чудовий крем, використовую на ніч, теж відчула зміцнюючий ефект! Дуже хороша текстура. Я просто не задоволений ароматом, але я б не знімав зірку за це.
ХібатланОтримала засіб на пробу, зазвичай використовую масло для подвійного очищення, але спробувала цей продукт і була дуже приємно розчарована. Чудово очищає, не сушить і не обтяжує, залишає приємЧитати далі
Найкраще, що я коли-небудь пробував!Це перший тонік, від якого моє обличчя не червоніє. Моя шкіра дуже чутлива, і багато продуктів викликають висипання.
Поки що я задоволений брендом і цією лінійкою продуктів! Моя шкіра не відЧитати далі
5*Мені дуже подобаються ці чисті прокладки. Я використовую їх у своїй нічній рутині, і вранці у мене дуже м’яка шкіра. Запах прекрасний. Мені подобається цей блок-рішення. Після того, як я проЧитати далі
Добрий і економнийВистачає дуже довго, невеликої кількості достатньо для вмивання обличчя. Він майже не має запаху, добре піниться і не сушить шкіру. Однак з плином часу він починає висихати, останню третину Читати далі
Чудово підходить для комбінованої/жирної шкіриЛегкий крем, еластичний, але не липкий. Він швидко вбирається. Його достатньо для моєї жирної шкіри, але для більш сухої може бути недостатньо.
Гладке обличчя після очищенняЯ купила дві подушечки в окремих упаковках і одразу пошкодувала, що не купила повну упаковку! 😃
Вони ніжні до шкіри, прості у використанні та чудово очищають обличчя. Найголовніше, що післяЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу