Зволожує протягом усього дняВін має легку, але густу текстуру. Чудово пахне. Баночки вистачить надовго, не потрібно використовувати його багато. Моя шкіра відчувається свіжою та зволоженою протягом усього дня.
Ідеально підходить для зимових місяцівЯ отримала його як пробник, якраз перед зимовими місяцями. Оскільки моя шкіра схильна до себореї, тож у холодну пору року вона може бути надзвичайно сухою, я замовила крем одразу після пробнЧитати далі
Мені це подобається!Я могла б порівняти цей аромат із заспокійливим дитячим кремом.
Коли я наношу його на шкіру, аромат все ще інтенсивний, але потім він чудово зникає. Він швидко вбирається, особливо на обличчЧитати далі
Я завжди до цього повертаюся.Третій флакон вже порожній. Між другим і третім флаконами я пробувала інші креми з подібною консистенцією (просто через ціну), але вони не відповідали ефекту, який забезпечує цей крем з комбЧитати далі
Приємний ароматМає дуже приємний аромат огірка. Добре піниться.
Можливо, для мене трохи занадто сильний. Після використання, хоча шкіра не відчувала стягнутості, вона все ж була трохи сухою.
Супер крем! Я залишилась ним надзвичайно задоволена, крем має приємну структуру, швидко поглинається шкірою і не залишає жирної плівки. Моя шкіра комбінована (жирна в т-зоні та суха в районі щік) такожЧитати далі
Змінювач правил гриВін дуже ніжний, не подразнює шкіру та має значний зволожувальний ефект. Після його використання шкіра зовсім не стягується, навіть якщо я забуваю нанести зволожувальний крем. Він добре виріЧитати далі
НепоганоКонсистенція трохи густіша, а запах не найкращий, але не відчувається важким на шкірі та не липким.
Але до його запаху точно потрібно буде звикнути.
Приємно вразивЯ взяла цей тонік на заміну cica, який зняли з продажу. І була приємно здивована, бо тонік так само гарно підійшов моїй шкірі, не викликав подразнення, заспокоїв. Має приємну водичкову текстЧитати далі
Я не розумію цей продукт.Я не помітила жодного ефекту від цієї есенції. Вона була недостатньо зволожувальною, я не побачила жодного сяйва, і тон шкіри не вирівнявся. Нічого поганого сказати не можу, але й нічого позЧитати далі
Зволожує протягом усього дняВін має легку, але густу текстуру. Чудово пахне. Баночки вистачить надовго, не потрібно використовувати його багато. Моя шкіра відчувається свіжою та зволоженою протягом усього дня.