🤩🤩Це чудовий продукт, однозначно рекомендую
Я зазвичай наношу його на суху шкіру вранці, це дуже приємно, я майже відчуваю, як моя шкіра п’є його. Він має дуже хороші інгредієнти. Має дуже слаЧитати далі
Я люблю тебеУ мене комбінована шкіра, досить жирна в Т-зоні. А останнім часом у мене з'являється більше вугрів навколо скронь.
Через чутливу шкіру я не наважувалася використовувати відлущувальні креми чЧитати далі
🥰Чудовий продукт, можу тільки рекомендувати! Він чудово охолоджує, добре лягає на обличчя та дуже добре зволожує. Я не помітила жодного зникнення пігментних плям, але він чудово розгладив моїЧитати далі
Приємно вразивЯ взяла цей тонік на заміну cica, який зняли з продажу. І була приємно здивована, бо тонік так само гарно підійшов моїй шкірі, не викликав подразнення, заспокоїв. Має приємну водичкову текстЧитати далі
Я не розумію цей продукт.Я не помітила жодного ефекту від цієї есенції. Вона була недостатньо зволожувальною, я не побачила жодного сяйва, і тон шкіри не вирівнявся. Нічого поганого сказати не можу, але й нічого позЧитати далі
Добре зволоженняЦе дуже легкий лосьйон, який добре зволожує. Він погано поєднувався з моїм японським сонцезахисним кремом, мій макіяж відшаровувався, тому я використовую його на ніч.
🤩🤩Це чудовий продукт, однозначно рекомендую
Я зазвичай наношу його на суху шкіру вранці, це дуже приємно, я майже відчуваю, як моя шкіра п’є його. Він має дуже хороші інгредієнти. Має дуже слаЧитати далі