ЗволожуючийВін залишає неймовірно приємні відчуття. Я використовую його і вранці, і ввечері. Нарешті знайшла зволожувальний крем, який не викликає почервоніння.
Хороший тонерЦе гідний тонік, добре зволожує мою шкіру та стає хорошою основою для мого догляду за шкірою. Має приємний фруктовий запах, у мене чутлива шкіра, але запах не викликав роздратування. Нічого Читати далі
ЗволожуючийВін залишає неймовірно приємні відчуття. Я використовую його і вранці, і ввечері. Нарешті знайшла зволожувальний крем, який не викликає почервоніння.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу