10/10Упаковка величезна, вистачає надовго. Я вже півроку користуюся ним щодня, і ще навіть не вичерпала половину. Моїй шкірі він дуже подобається, він легко вбирається, і він пом'якшує її навіть Читати далі
Супер тонерУ мене зневоднена комбінована шкіра, до того ж мені майже 48. Я користуюся цим продуктом вже кілька тижнів, і після його нанесення відчуваю, що моя шкіра набагато зволоженіша. Він має дуже пЧитати далі
Ідеальний пілінгМоя дуже чутлива шкіра зазвичай лопається, коли я використовую ексфоліант, але це дало мені чудову рівну поверхню шкіри, відтоді макіяж на моїй шкірі виглядає краще, я дуже задоволена! РекомЧитати далі