Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
10/10Упаковка величезна, вистачає надовго. Я вже півроку користуюся ним щодня, і ще навіть не вичерпала половину. Моїй шкірі він дуже подобається, він легко вбирається, і він пом'якшує її навіть Читати далі
ДумкаМоїй шкірі це подобається. Аромат трохи різкий, тому якщо комусь це не подобається, це може бути проблемою, але я думаю, що варто "терпіти", бо ефект чудовий.
чутлива шкіра 29LМені дуже подобається. Це перший крок у моєму щоденному догляді, коли справи гірші, я наношу його шарами, і це завжди чудово заспокоює мою шкіру. Він швидко знімає почервоніння. Великий фавоЧитати далі
Мені це дуже подобається!Мені вже подобається! Він одночасно освіжає та заспокоює мою шкіру. Дозатор чудовий, засіб не розливається на ватний диск, саме та кількість, яку потрібно.
🤩🤩Це чудовий продукт, однозначно рекомендую
Я зазвичай наношу його на суху шкіру вранці, це дуже приємно, я майже відчуваю, як моя шкіра п’є його. Він має дуже хороші інгредієнти. Має дуже слаЧитати далі
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу