Добре зволоженняЦе дуже легкий лосьйон, який добре зволожує. Він погано поєднувався з моїм японським сонцезахисним кремом, мій макіяж відшаровувався, тому я використовую його на ніч.
СуперДуже легкий, дуже зволожуючий лосьйон, якраз достатньо для комбінованої шкіри в спекотну погоду. Мені подобається аромат, він недовговічний. 10 балів за нову упаковку, попередня була жахливоЧитати далі
Добре зволоженняЦе дуже легкий лосьйон, який добре зволожує. Він погано поєднувався з моїм японським сонцезахисним кремом, мій макіяж відшаровувався, тому я використовую його на ніч.