Добре зволоженняЦе дуже легкий лосьйон, який добре зволожує. Він погано поєднувався з моїм японським сонцезахисним кремом, мій макіяж відшаровувався, тому я використовую його на ніч.
10/10Упаковка величезна, вистачає надовго. Я вже півроку користуюся ним щодня, і ще навіть не вичерпала половину. Моїй шкірі він дуже подобається, він легко вбирається, і він пом'якшує її навіть Читати далі
Ккул Алое - перша спробаУ мене комбінована шкіра. Я вперше використовую цей тонік, раніше я використовувала Benton Aloe BHA.
Я ним задоволена, він не подразнює, має приємний аромат. Він добре готує мою шкіру до ампЧитати далі
Добре зволоженняЦе дуже легкий лосьйон, який добре зволожує. Він погано поєднувався з моїм японським сонцезахисним кремом, мій макіяж відшаровувався, тому я використовую його на ніч.