Рекомендовано для легкого зволоженняДуже гарний ворог жирної шкіри. Не має сильного запаху фруктів, як інші продукти Frudia.
Це може залишити трохи липкий фініш, тому я рекомендую почекати 3-5 хвилин, перш ніж наносити інший шЧитати далі
Я вже п'ю другу пляшку!Продукт залишає дуже приємне прохолодне, заспокійливе відчуття на шкірі. Він не подразнює. Особливо приємно обприскувати ним обличчя в літню спеку. Щиро рекомендую!
Хороший тонерЦе гідний тонік, добре зволожує мою шкіру та стає хорошою основою для мого догляду за шкірою. Має приємний фруктовий запах, у мене чутлива шкіра, але запах не викликав роздратування. Нічого Читати далі
Рекомендовано для легкого зволоженняДуже гарний ворог жирної шкіри. Не має сильного запаху фруктів, як інші продукти Frudia.
Це може залишити трохи липкий фініш, тому я рекомендую почекати 3-5 хвилин, перш ніж наносити інший шЧитати далі
Я вже п'ю другу пляшку!Продукт залишає дуже приємне прохолодне, заспокійливе відчуття на шкірі. Він не подразнює. Особливо приємно обприскувати ним обличчя в літню спеку. Щиро рекомендую!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу