.Я думала, що мені не потрібен тонік. Але мені потрібен. Він чудово відчувається, відновлює шкіру, і зневоднення зникає. Я обов'язково куплю його ще раз.
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
.Я думала, що мені не потрібен тонік. Але мені потрібен. Він чудово відчувається, відновлює шкіру, і зневоднення зникає. Я обов'язково куплю його ще раз.
Тонік з гіалуроновою кислотою та екстрактом чорного рисуМені дуже подобається текстура, вона трохи густіша за воду, але зовсім не важка. Моїй шкірі вона також подобається, вона дуже приємно зволожує.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу