прохолодний тонікТекстура трохи густіша, що мені подобається. Я давно ним не користувалася, але він не подразнює мою суперчутливу шкіру, я ним задоволена.
ДженабельМій найкращий тонік, чудово працює з сироваткою. Вбирається миттєво, я купила наступний. Налила його в маленький дозатор і використовувала як міст, це практичніше, але також зручно використоЧитати далі
прохолодний тонікТекстура трохи густіша, що мені подобається. Я давно ним не користувалася, але він не подразнює мою суперчутливу шкіру, я ним задоволена.
ДженабельМій найкращий тонік, чудово працює з сироваткою. Вбирається миттєво, я купила наступний. Налила його в маленький дозатор і використовувала як міст, це практичніше, але також зручно використоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу