4/5Після 3 місяців користування можу сказати точний відгук. Консистенція як рідка водичка, запах не сильний, мені сподобався.
Тонер мені сподобався для вечірньої рутини перед використанням якиЧитати далі
ДженабельМій найкращий тонік, чудово працює з сироваткою. Вбирається миттєво, я купила наступний. Налила його в маленький дозатор і використовувала як міст, це практичніше, але також зручно використоЧитати далі
Чудовий лосьйон, але дуже ароматнийЦе лосьйон з хорошим набором інгредієнтів, він добре зволожує, має легку текстуру, швидко вбирається, упаковка практична, він у гарній пляшечці, упаковка насоса дає оптимальну кількість, і цЧитати далі
4/5Після 3 місяців користування можу сказати точний відгук. Консистенція як рідка водичка, запах не сильний, мені сподобався.
Тонер мені сподобався для вечірньої рутини перед використанням якиЧитати далі