Téli hónapokra tökéletesTermékmintaként kaptam belőle, pont a téli hónapok előtt. Mivel seborrheára hajlamos a bőröm, így a hideg évszakokban extrém száraz tud lenni, a minta után azonnal meg is rendeltem a krémet.Több információ
Pattanásos bőrre tökéletes Toner és acnéra való szérum után tettem fel az arcmaszkot. 2 és fél óra után kezdett el húzódni az államon, orromon és a homlokomon. 1-2 apró pattanást hozott a felszínre, viszont a meglévő Több információ
Bevált Kb. 2 hete használom és eddig bevált. Csak este az olajos arctisztitás után vettem be. Kevés kell belőle ,jól habzik kicsit fura gyógynövényes illatot érzek de engem nagyon nem zavar. KicsiTöbb információ
érzékeny bőr 29LNagyon szeretem. Ez az első lépés a rutinomban, ha rosszabb a helyzet, rétegezem és mindig nagyon szépen nyugtatja a bőröm. Hamar lehúzza a pirosságot. Nagy kedvenc
🥰Szuper termék, csak ajànlani tudom! Remekül hűsít, jól illeszkedik az arcra és nagyon jól hidratàl. Én a pigmentfoltjaimnál nem vettem észre, hogy halványodtak volna, viszont a kisebb mimikaTöbb információ
KiválóMiután letisztítom az arcomat utána ezzel a koronggal is áttörlöm az arcomat , nagyon szépen leszedi a maradék sminket és szennyeződéseket ! Nekem a bőröm érzékeny de ez a termék nem irritálTöbb információ
Nem értem ezt a terméket.Nem vettem észre semmilyen hatást ettől az esszenciától. Nem hidratált eléggé, nem láttam semmilyen ragyogást, sőt, a bőrtónusom sem változott. Nem tudok semmi rosszat mondani, de pozitívat Több információ
Téli hónapokra tökéletesTermékmintaként kaptam belőle, pont a téli hónapok előtt. Mivel seborrheára hajlamos a bőröm, így a hideg évszakokban extrém száraz tud lenni, a minta után azonnal meg is rendeltem a krémet.Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket