egy szuper tonikVártam egy kicsit a termékről szóló értékelés megírásával, mert szerintem a legjobb, ha egy ideig használtam, hogy lássam a termékek eredményeit. Sok olyan termékkel nem volt jó eredményem, Több információ
Szuper szemkörnyékápolóAz esti rutinom elengedhetetlen része. Testesebb, sűrűbb krém mint amire számítottam, de szépen beszívódik és valóban puha, hidratált a bőröm utána.
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
HungaryKomolyan mondom, hogy ilyen jó fényvédővel nem találkoztam még.
Jó illata van és nagyon jó krém állaga, ami nem hagy zsíros érzetet a bőrön.
Újra fogom vásárolni.
Nagyon jóHidegebb idoben tokeletes hidratalast ad, szerintem estere a legmegfelelobb hasznalni mert kicsit nehez krem de masnap reggelre gyonyoru bort eredmenyez. Nagyon tetszik az applikator ami a cTöbb információ
Sötét karika réme😁Harmadik napja használom, de már most észrevehető a változás. Sokkal frissebb tekintettel ébredek és a szemem alatti lilaság is enyhül. Smint alá is tökéletes.
egy szuper tonikVártam egy kicsit a termékről szóló értékelés megírásával, mert szerintem a legjobb, ha egy ideig használtam, hogy lássam a termékek eredményeit. Sok olyan termékkel nem volt jó eredményem, Több információ