5*Nagyon szeretem ezeket a tiszta betéteket. Éjszakai rutinomban használom őket, reggelre pedig nagyon puha bőröm van. Az illata kedves. Tetszik ez a pad-megoldás. Miután lehúztam az arcomat, Több információ
kezdő retinolKezdő retinol használó vagyok, az üzletben ajánlották. Jelenleg hetente 1x használom. Nem okozott semmilyen pronlémát. Most el fogom kezdeni a 60+os anyukámon is használni, mert szerintem csTöbb információ
Nem ragadós, tökéletes textúraÉrzékeny, kipirosodásra hajlamos bőröm van, és az elmúlt két hétben használtam a Centella Blue szérumot. Eddig a bőröm jól hidratáltnak érződik, és észrevehetően ragyogóbbnak tűnik. Az állagTöbb információ
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Szuper krém!Rendkívül elégedett voltam vele, a krém kellemes állagú, gyorsan beszívódik a bőrbe, és nem hagy zsíros filmet. A bőröm vegyes (zsíros a T-zónában és száraz az arccsonton), a bőröm pedig reaTöbb információ
ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ
Kiváló tisztítóEzt az arcisztítót az esti rutinomba vettem, hogy a balzsamos olsajos lemosó után használjam, és a véleményem az, hogy az egyik legjobb arctisztítót sikerült megvennem, mert nem csak szépen Több információ
Szuper tisztítóNagyon elégedett vagyok vele, nem szárít, nem feszül használat után a bőröm. A mentolos illatától először kicsit megijedtem, de egyáltalán nem irritálja a rosaceámat.
5*Nagyon szeretem ezeket a tiszta betéteket. Éjszakai rutinomban használom őket, reggelre pedig nagyon puha bőröm van. Az illata kedves. Tetszik ez a pad-megoldás. Miután lehúztam az arcomat, Több információ