Egészen jóPróbáltam fotózni, hogy ilyen kis kapszulák vannak benne. Jól feloldódik, ilyen géles állagú, nekem nem hozta ugyan a wow hatást, de a listámon volt, szóval ki akartam próbálni. Illata szintTöbb információ
Pattanásos bőrre tökéletes Toner és acnéra való szérum után tettem fel az arcmaszkot. 2 és fél óra után kezdett el húzódni az államon, orromon és a homlokomon. 1-2 apró pattanást hozott a felszínre, viszont a meglévő Több információ
BrutálBrutál termék,korábban nem használtam hasonló hámlasztót,30 mp alatt gyakorlatilag mindent leszed. Használat után picit érzékeny volt a bőröm,de összességében jó kis termék,ajánlom!
LemosóTisztaság érzetet hagy maga után, olajos lemosó után ez a második lemosóm. Nem szárít, igaz én használok hidratáló krémet. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég :)
Remekül hidratálNagyon megszerettem ezt a tonert, mert azonnal megnyugtatja a bőrömet, amikor kicsit érzékenyebb vagy pirosabb. Könnyű, friss érzetet ad, vizesebb állaga miatt gyorsan beszívódik, és sokkal Több információ
KedvencEddig illatmentes micellás vizeket használtam, gondoltam próba szerencse. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Napi szinten használom. Kombinált bőröm van, tisztítja, nem marad zsíros érzet, csaTöbb információ
Egészen jóPróbáltam fotózni, hogy ilyen kis kapszulák vannak benne. Jól feloldódik, ilyen géles állagú, nekem nem hozta ugyan a wow hatást, de a listámon volt, szóval ki akartam próbálni. Illata szintTöbb információ
Pattanásos bőrre tökéletes Toner és acnéra való szérum után tettem fel az arcmaszkot. 2 és fél óra után kezdett el húzódni az államon, orromon és a homlokomon. 1-2 apró pattanást hozott a felszínre, viszont a meglévő Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket