Szerettem volna szeretniSajnos az én bőrömnek sok. Vegyes és vízhiányos bőröm van. Ez persze nem a krém hibája. Tökéletesen terül, könnyed állag. Nem lettem pattanásos tőle. Nem csípte a szememet sem. Ajándékba kapTöbb információ
Legjobb maszk megbízható márkaNagyon jó maszk, árban is verhetetlen szerintem. nekem használt ragyogó bőrt eredményezett pedig pattanásos arcbőröm van képet is csatolok de az nem a legjobb mert nem szeretném az egész arcTöbb információ
Magyarország Nagyon elégedett vagyok vele, nem gondoltam volna hogy ilyen olcsón találok ilyen jó krémet. Könnyű, géles állaga van, és szinte azonnal beszívódik, nem hagy maga után ragacsos fénylő rétegeTöbb információ
Aloeverás gélNagyon jó, könnyed, gyorsan felszívódó gél. Hűsíti és nyugtatja a bőrt. Ajánlom mindenkinek, akinél kemény a víz vagy napon kell dolgoznia és gyakran leég a bőre.
Nem vált beNekem sajnos nem vált be. Miután feltettem, elkezdett viszketni a bőröm, ahol hozzáért a maszk. Ettől függetlenül másnak biztos jó, de nekem nagyon érzékeny a bőröm.
Tiszta bőr Ez egy mélyen tisztító hab (inkább egy sűrűbb krémnek mondanám), amiből kevés mennyiség is elegendő egy használathoz. A tisztítás után alapos vízzel leöblítve az arcomat tényleg tisztának érTöbb információ
Szerettem volna szeretniSajnos az én bőrömnek sok. Vegyes és vízhiányos bőröm van. Ez persze nem a krém hibája. Tökéletesen terül, könnyed állag. Nem lettem pattanásos tőle. Nem csípte a szememet sem. Ajándékba kapTöbb információ