Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.











Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 4
Épp most kaptam meg a második rendelésemet! Minden csodálatos volt, és a kiszolgálás is nagyon jó! A csomagomban sok ajándék és minták voltak új cégektől, amiket mindenképpen ki fogok próbálni! Nagyon ajánlom a Ksisterst! ✌️
A legjobb stresszoldó és relaxáló
Még az utolsó 2 maszk van hátra 😅 Még lefotózni sem volt időm. Leginkább a csigamaszk és szénmaszk ❤️ szépség 🌻 voltam elégedett
Már csak a kicsomagolástól is hevesebben dobogott a szívem😍. Ez a csomag ideális különböző márkák kipróbálásához. Miközben írom a véleményt, nálam van a fenti jegesedés maszk (dinnye), finom illata van, és napozás után lehűl. Már 5 maszkot kipróbáltam, és eddig mindegyik ajánlott 🥰
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.