Még a párom is szeretiEgy korábbi rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a krémet. Kb 2-3 hónapja használom és reggelente valóban sokkal puhább a bőröm. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle. A géles állaga miatt keTöbb információ
Imádom az illatát Éjszakai rutin végén használom, ajándékba kaptam egy rendelés melle. Nekem tetszik, bár kicsit ragacsos az arcon de lefekvés előtt éjszakai maszknak tökéletes. Szeretem az illatát.
Még a párom is szeretiEgy korábbi rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a krémet. Kb 2-3 hónapja használom és reggelente valóban sokkal puhább a bőröm. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle. A géles állaga miatt keTöbb információ
Imádom az illatát Éjszakai rutin végén használom, ajándékba kaptam egy rendelés melle. Nekem tetszik, bár kicsit ragacsos az arcon de lefekvés előtt éjszakai maszknak tökéletes. Szeretem az illatát.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket