Nem rosszNagyon nagy adag, keveset kell belőle csak használni, így hosszú hónapokig ki fog tartani a rendelés.
Hátránya viszont, hogy nekem kicsit agresszív a lemosó, kissé csípi a szemem, viszont nyTöbb információ
LalarecipeNagyon szuper pórus tisztító, 1 használat után eltűnik minden blackhead. Kis termékmintát próbáltam először, de 3-4 alkalomra bőven elegendő volt így ez a nagy kiszerelés nagyon gazdaságos.
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Magyarország 2 fázisú lemosás második lépéséhez választottam és nagyon jó döntés volt! Mérsékelten habzik viszont szuperül tisztít. Egyáltalán nem nyikorgós utána a bőröm, helyette extrém puha, tiszta. �Több információ
WowÉrezni, hogy védi a bőrt és nem szárítja ki, ami érzékeny bőrnél nagyon fontos. Pattanásos és ekcémás a bőröm és eddig ez az a termék, ami táplál és tisztít egyben! Nagyon kevés kell egy hasTöbb információ
Budapest Hollós Korvin Lajosutca4Én nagyon meg vagyok elégedve a termékekkel és az eladókkal is. Nagyon segitő készek voltak. Tanácsokat is kaptam és a képeken jól látszik hogy 5 hét alatt mennyit javított az arcomon a termTöbb információ
Fruida PeachKorábban ugyanettől a márkától a mangós tisztítót használtam, az érzékeny, kombinált bőrömnek nem okozott gondot, szépen tisztított, ugyanakkor ennek a barackos változatnak kellemesebb az ilTöbb információ
Nem rosszNagyon nagy adag, keveset kell belőle csak használni, így hosszú hónapokig ki fog tartani a rendelés.
Hátránya viszont, hogy nekem kicsit agresszív a lemosó, kissé csípi a szemem, viszont nyTöbb információ