Szuper arctisztítóNagyon szuper, jó illatú arctisztító. Apró szemcsék vannak benne, mégis gyengéd. Nagyon nehezen találok olyan arctisztítót, amitől nem pattogok ki, ez eddig nagyon bevált.
remek terméknagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle, mélyen tisztítja az arcot, valóban tudja azt amit ígér, és hab a tortán, hogy csodálatos illata van. Biztos újra vásárlom
Legjobb arclemosóAz évek alatt már egy jó pár arclemosót próbáltam, de messze ez a legjobb..az áráról ne is beszéljünk,hogy mennyire megéri. Anyukámnak is ez lett a kedvence úgyhogy mindig rendelünk ha elfogTöbb információ
Iunik Centella gyengéd arctisztító habIllatmentes, gyengéd a bőrhöz, nem szárít és rendkívül jól tisztít. Krémes habot képez, kis mennyiség is elegendő belőle, reggel, este használható. Nem okoz bőrirritációt, a pattanásos bőrönTöbb információ