Iunik Centella gyengéd arctisztító habIllatmentes, gyengéd a bőrhöz, nem szárít és rendkívül jól tisztít. Krémes habot képez, kis mennyiség is elegendő belőle, reggel, este használható. Nem okoz bőrirritációt, a pattanásos bőrönTöbb információ
Csoda🙏🏻Az olajos lemosóval és tonerrel használom, nekem nagyon bevált nem gondoltam volna hogy ennyire nagy változást mutat pár nap alatt🙏🏻 nagyon megéri
Bevált Kb. 2 hete használom és eddig bevált. Csak este az olajos arctisztitás után vettem be. Kevés kell belőle ,jól habzik kicsit fura gyógynövényes illatot érzek de engem nagyon nem zavar. KicsiTöbb információ
Budapest Hollós Korvin Lajosutca4Én nagyon meg vagyok elégedve a termékekkel és az eladókkal is. Nagyon segitő készek voltak. Tanácsokat is kaptam és a képeken jól látszik hogy 5 hét alatt mennyit javított az arcomon a termTöbb információ
Iunik Centella gyengéd arctisztító habIllatmentes, gyengéd a bőrhöz, nem szárít és rendkívül jól tisztít. Krémes habot képez, kis mennyiség is elegendő belőle, reggel, este használható. Nem okoz bőrirritációt, a pattanásos bőrönTöbb információ
Csoda🙏🏻Az olajos lemosóval és tonerrel használom, nekem nagyon bevált nem gondoltam volna hogy ennyire nagy változást mutat pár nap alatt🙏🏻 nagyon megéri
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket