Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 52
Annak ellenére, hogy szalicilsavat tartalmaz, nem okozott irritációt vagy érzékenységet a bőrömön. Elég jól tisztít. Ez az első benyomásom egyelőre.
Ez a COSRX tisztító gél nagyszerű! Kombinált bőröm van, és ez a termék mélyen tisztít anélkül, hogy feleslegesen irritálná. Értékelem a krémes állagot, ami azt jelenti, hogy csak egy kevés kell belőle, így az üveg sokáig elég. Segített összehúzni a pórusaimat, és a bőröm gyönyörűen tiszta és matt lesz utána. Mindenkinek ajánlom, aki pattanásos vagy zsíros bőrrel küzd.
Kb. 2 hete használom és eddig bevált. Csak este az olajos arctisztitás után vettem be. Kevés kell belőle ,jól habzik kicsit fura gyógynövényes illatot érzek de engem nagyon nem zavar. Kicsit szárítja az arcomat így utána jól kell hidratálni.
Zsíros és kombinált bőrre a legjobb!! Tisztítás után sima, zsíros érzetet hagy maga után a bőrön, és mélytisztítás érzetét hagyja!!
Az 5 csillag sem elég, 10 is elég!! Gyönyörűen tisztítja a bőrt. Nagyon ajánlom, fantasztikusan tisztít.
Ha 10 csillagot adhatnék, akkor azt tenném, nincsenek szavaim, nagyon jó és fantasztikusan tisztít.
Már megvettem a második csomagomat. Nagyon elégedett vagyok 🩷🩷. Ajánlom.
A hab csodálatos, az egyik legjobb, amit valaha használtam. Már egy kis mennyiség is azonnal habzik, sima és hidratált érzetet hagyva a bőrön.
Imádom a Cosrx márkát; még soha nem csalódtam. Alaposan tisztít és hatékony.
Csodálatos és megfizethető lemosó gél. Segít a pattanások gyógyulásában, nem csípi a bőröm vagy a szemem, és használat után már nincs az a vörös hatás, amit más géleknél tapasztaltam. Mindenképpen ajánlom, már fél éve használom, tisztításkor csak kis mennyiséget kell használni, már vettem egy új kiszerelést.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.