Első próbaElőször próbáltam a maszkot, kombinált a bőröm. Az esszencia színtelen, szagtalan. A maszk mérete megfelelő, fedi a teljes arcbőrt. Nyugodt, pattanás mentes arcbőrre raktam fel. Kb. 10 perc Több információ
Arcmaszk véleményGazdaságos kiszerelés, szuper annak aki gyakran használ arcmaszkot.
Kellemes illatú, igényes csomagolású.
A mellékelt csipesszel könnyedén kiszedhető az arcmaszk.
Az én bőröm felfrissült tőlTöbb információ
Szuper Nekem az érzékeny bőrömnek nagyon jót tett ! Télen kicsit szárazabb , a maszk használata után nagyon puha lesz a bőröm . Nincs zsíros érzet utána ! Én ajánlom érzékeny bőrűeknek .
Örök kedvencEz az egyik kedvenc maszkom..mondom ezt úgy, hogy rengeteget próbáltam már. Valamiért nekem ez használ a legtöbbet és mindig nagyon kellemes érzés is utána. Nem ragad, nyugtat és szép bőrképTöbb információ
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
Első próbaElőször próbáltam a maszkot, kombinált a bőröm. Az esszencia színtelen, szagtalan. A maszk mérete megfelelő, fedi a teljes arcbőrt. Nyugodt, pattanás mentes arcbőrre raktam fel. Kb. 10 perc Több információ