Frissítve! Első maszkom, csodásan hidratál, táplál. Sok van benne, még a ny,akamra is kentem.Finom illata van, fáradt bőr azonnal megújul. Elégedett vagyok vele. ☀
Arcmaszk véleményGazdaságos kiszerelés, szuper annak aki gyakran használ arcmaszkot.
Kellemes illatú, igényes csomagolású.
A mellékelt csipesszel könnyedén kiszedhető az arcmaszk.
Az én bőröm felfrissült tőlTöbb információ
Lehet nélküle élni Nem tett rosszat a bőrömmel, de igazán jót sem. Látványos eredményt nem érzékeltem, és nagyon zavart a belecsomagolt fültisztító szerű pálcika, ami egyenként van műanyagba csomagolva a papírTöbb információ
Ekcémás bőrre is tökéletesEz az egyetlen maszk eddig, ami segített az ekcémás arcbőrömön, amikor nagyon belobbant. Nagyon jól hidratál és segít levinni a pirosságot.
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
Frissítve! Első maszkom, csodásan hidratál, táplál. Sok van benne, még a ny,akamra is kentem.Finom illata van, fáradt bőr azonnal megújul. Elégedett vagyok vele. ☀