KellemesTápláló arcmaszk! Nem csípett, kellemes érzés volt a bőrön. Sok esszencia volt a tasakban, amit aztán még szépen el tudtam kenni az arcomon, dekoltázson. Mintha még az apróbb ráncokat is kisTöbb információ
Nagyon jó Pihe puha, feltöltött bőr 20 perc alatt. Bőven átvan áztatva a folyadékkal, és nagyon könnyen lehet az arcra helyezni. Én nagyon imádom és az ára is csodálatos
KellemesTápláló arcmaszk! Nem csípett, kellemes érzés volt a bőrön. Sok esszencia volt a tasakban, amit aztán még szépen el tudtam kenni az arcomon, dekoltázson. Mintha még az apróbb ráncokat is kisTöbb információ