Kellemes citrusos illatNagyon kellemes illata volt ezért adok 4 csillagot. Nem mondanám hogy bármit is változott volna a víz, mert sajnos még mindig viszketek a klórtól, azt hittem jobban fogja lágyítani. RendelteTöbb információ
Nagyon szuper sampon!Már 2 hete használom és csodát tett a gyorsan zsírosodó, töredezett hajammal. Együtt használom a márka hozzá passzoló balzsamjával és imádom az illatát! Minden hajmosás után a hajam selymes Több információ
Szuper tusfürdő! Ez a tusfürdő egy nagyon szuper alap darab annak, aki küzd a pattanásokkal, aknékkal! Kimondottan a hátamra vettem, de gyönyörűen húzza le a pattanásokat! Használat után pedig puha a bőröm. Több információ
illatos zuhanyzásAlapvetően magamtól nem vettem volna meg a terméket, viszont nagyon megszerettem, Rendszeres használat mellett kevésbé éreztem száraznak a bőrömet, ami nagyon fontos nekem, és élmény volt miTöbb információ
ÚjravevősElőször a kisebb kiszerelést vettem meg, de nagyon megszeretem, úgyhogy a nagyobbat vettem meg utána. Alaposan tisztít és fényes hajat eredményez. Uszodába, utazáshoz is mindig ezt viszem maTöbb információ
7100 Szekszárd remete u 53Nagyon jó sampon a hajam nagyon szép és csillogó lesz tőle . A mentol benne kifejezetten jól esik a fejbőromnek. Csak ajánlani tudom .