SamponNagyon kellemes az illata, jó az állaga. Már használom egy ideje, hajmosás után puha, selymes a hajam.
*Kedvenc webshop, mert mindig sok termékmintával lepnek meg <3
SamponNagyon kellemes az illata, jó az állaga. Már használom egy ideje, hajmosás után puha, selymes a hajam.
*Kedvenc webshop, mert mindig sok termékmintával lepnek meg <3
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket