MagyarországVásárláshoz kaptam ajándékba. Kipróbáltam, nekem nagyon töredezett és száraz a hajam vége. De ez csodát tett a hajammal, elképesztően puha lett tőle és ragyog. Ezért muszáj volt megvennem naTöbb információ
Pehelykönnyű ápolásAjándékba kaptam minta terméket és ez a pici csomagolás is elég a hosszú, vastag szálú, dús hajamra 5-6 alkalomra, szóval kiadós a termék. Kellemesen ápol, egyáltalán nem nehezíti el a hajatTöbb információ
ÚjravevősElőször a kisebb kiszerelést vettem meg, de nagyon megszeretem, úgyhogy a nagyobbat vettem meg utána. Alaposan tisztít és fényes hajat eredményez. Uszodába, utazáshoz is mindig ezt viszem maTöbb információ
Kellemes kézkrémKellemes, gyorsan felszívódó, könnyű kézkrém. Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Csodát nem kell várni tőle, de arra alkalmas, hogy téli időszakban kézmosás után használja az ember. Az irodáTöbb információ
Isteni illatEz a kézkrém a 2024-es adventi naptárban volt. Egyből beleszerettem az illatába, nagyon különleges és egyedi. A krémmel is elégedett vagyok, mert gyorsan felszívódik. A munkahelyemen használTöbb információ
Sajnos semmi extra:(Sajnos semmi extra, teszi a dolgát mint akármelyik sampon, de nem vettem észre semmi egetverő különbséget egy sima samponhoz hasonlitva - ami elég szomorú ennek az árát nézve:(
Ápoló, kellemesen könnyű krémNagyon kellemes krém, könnyen beszívódik, nem hagy ragadós, ragacsos érzetet. Azonnal hidratálta a száraz, érdes foltokat a kezemen. Az illata elsőre erős, főként a rozmaringos illatjegy tömTöbb információ
Kis méret, nagy kényelem – a Frudia zöld csodájaImádom ezt a mini Frudia Greenery testápolót! Az apró tubus – mindössze 30 vagy 200 ml-es kivitelben – könnyedén elfér a táskámban, így bárhová magammal vihetem. Használat után a bőröm sima,Több információ
HasznosNekem ez óriási kedvencem. Egy ideig csak a kis kiszerelést rendeltem, de azóta beruháztám a nagyobbra is. Szerintem alapdarab azoknak akik szép és egészséges fejbőrre vágynak.
Kellemesen hTöbb információ
Kedvenc testápolómNagyon szeretem és tutira újra fogom még rendelni máskor is.
Kellemes állagú,gyorsan felszívódik és az illata is szuper. Évszaktól függetlenül szerintem mindig használ. Kánikulában sem idegeTöbb információ
MagyarországVásárláshoz kaptam ajándékba. Kipróbáltam, nekem nagyon töredezett és száraz a hajam vége. De ez csodát tett a hajammal, elképesztően puha lett tőle és ragyog. Ezért muszáj volt megvennem naTöbb információ
Pehelykönnyű ápolásAjándékba kaptam minta terméket és ez a pici csomagolás is elég a hosszú, vastag szálú, dús hajamra 5-6 alkalomra, szóval kiadós a termék. Kellemesen ápol, egyáltalán nem nehezíti el a hajatTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket