Szupi!!Tényleg annyira jó ahogy írják. Hajmosás előtt teszem fel, érezhetően kevésbé gubancos a hajam közben. Nagyon bejött, tuti újra veszem. Kicsi a kiszerelése :(
Ajánlás 😊Tesztert kaptam belőle. Nagyon jó kis krém. Kellemes az illata, könnyen beszívódik, puhává es simává varázsolta a bőröm. Esélyes, hogy nagyobb terméket is megvásárolom belőle a közeljövőben!Több információ
RemekAz összetevők miatt választottam ezt a balzsamot. Enyhe, kellemes illata van, puha és könnyen kezelhető a hajam, miután az elizavecca samponjával és hajmaszkjával együtt használom.
Szupi!!Tényleg annyira jó ahogy írják. Hajmosás előtt teszem fel, érezhetően kevésbé gubancos a hajam közben. Nagyon bejött, tuti újra veszem. Kicsi a kiszerelése :(
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket