Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid





Vélemények – 4
Nagyszerű termék. Inkább szilikon emulzióra hasonlít, mint olajra. Az állaga nagyon kellemes, selymes. Az illata nem túl erős, de kellemes. Ajánlom.
Ne várj olajat, mert nem az. Egy nagyon könnyű emulzió, ami könnyen beszívódik, és kellemes illata van, legalábbis az én ízlésemnek. Száraz területeken a legalkalmasabb.
A tej állagú, nem zsíros, gyengéd és kellemes testápoló olaj puhává és simává varázsolja a bőrt. Az illata nem nehéz és különösen tartós. Zuhanyozás vagy fürdés után, lefekvés előtt javaslom az egész testre felvinni. Én sokáig használom, és különösen jó az érzékeny bőrre.
Határozottan 5*. Egész nap hidratál, amit más testápolókkal nem tapasztaltam, és az illata is tökéletes - olyan, mint egy üvegben lévő SPA 🤍
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.