Frissítő samponElőször egy minta termékként próbáltam ki és ott tudtam, hogy ebből rendelek rendes kiszerelésben. A hűsíti a fejbőrt, frissességet ad és emellett nekem az illata is nagyon tetszik. Amióta iTöbb információ
Szupi!!Tényleg annyira jó ahogy írják. Hajmosás előtt teszem fel, érezhetően kevésbé gubancos a hajam közben. Nagyon bejött, tuti újra veszem. Kicsi a kiszerelése :(
Imádom az illatátHosszú évek óta nem találtam olyan testápolót, ami ennyire tetszett volna. Könnyen be szívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön és emellett rendkívül édes, jó illata van. Sokáig lehet érezniTöbb információ
SamponNekem sajnos nagyon nem vált be, nehéz kimosni, és emiatt hajmosás után már zsíros érzete volt a hajamnak. Viszont az illata és amit ígér, hogy kevésbe fog hullni tőle a haj, azt hozta.
Első használat.Egyszer használtam. Sajnos kellett utána a hajbalzsam. Nagyon száraz a hajam vége, nekem nem puhította a hajam, balzam nélkül nem tudtam kifésülni.
Gazdag formula Gyorsan zsírosodó hajam van és az utóbbi időben egy picit hullott is.
A sampon használatával minimum 1-2 napot tudok nyerni mosás előtt.Nagyon gazdag a formulája,igazi gyógynövényes illattaTöbb információ
AjánlomFriss lesz tőle a hajam. Azt még nem tudom, hogy hosszútávon csökkenti-e a hajhullást, de már az állaga miatt megéri használni. + A csomagolást ki kell emelnem. :)
Frissítő samponElőször egy minta termékként próbáltam ki és ott tudtam, hogy ebből rendelek rendes kiszerelésben. A hűsíti a fejbőrt, frissességet ad és emellett nekem az illata is nagyon tetszik. Amióta iTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket