Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid



Vélemények – 2
Mostanra már az összes elérhető kézkrémet megvettem. Száraz a bőröm, mert annyira sokszor mosom a kezem, hogy az már fáj. Hirtelen ötlettől vezérelve kipróbáltam a rózsaszín változatot, és azóta rákattantam. Kipróbáltam a rózsaszínt, a kéket, most a zöldet, és mindegyik fantasztikus. Lehet, hogy nem mindenkinek való, de nekem sokat javított a kezemen és a szárazság érzésén. Finom, mégis friss, vidám illata van, aranyos a csomagolása, és praktikus elfér a kézitáskában vagy a zsebben a nap folyamán, és ez az egyetlen krém, ami segített a kezemen és a bőrömön anélkül, hogy folyamatosan újra kellett volna kennem.
Összességében a krém rendben van, beszívódik és kicsit világosít. A bőr sima utána. DE nagyon, NAGYON erős férfi dezodor/sampon/tusfürdő illata van. Sajnos nem fogom újra venni.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.