Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 6
A legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Csak kétszer használtam, de végre nincs száraz, repedezett bőr a kezemen. Könnyen felvihető, finom illata van, és gyorsan beszívódik. És a kezem reggel is puha és illatos.
Nagyon vékony a bőröm, és gyakran kirepedezik a kezem. A vélemények alapján vettem ezt a krémet, nem rossz, nem csíp, enyhén tejszerű az állaga, de egy tubus elég nekem egy napra, maximum 2-re, szóval nem igazán éri meg megvenni. De ha nincs olyan nagy bőrproblémád, erősen ajánlom, hogy legyen a táskádban.
Nagyon száraz a kezem az állandó kézmosástól, és ez a márka az egyetlen, amitől a kezeim ilyen puhák és illatosak lettek. Ez már a második alkalom, hogy ezt a krémet rendeltem ettől a márkától, de más illatban, és azt kell mondanom, hogy mindegyik, amit kipróbáltam, fantasztikus volt. Nem kell újra és újra felvinnem, mint más kézkrém márkákat. Az új kedvenc krémem! Mostantól csak ezt fogom venni, a kezeim sokkal jobban érzik magukat, és fantasztikus illata van. Nagyon gyengéd a bőrhöz, és gyönyörűen felszívódik.
A krém könnyű, gyorsan beszívódik, és a bőr gyönyörűnek érződik a használata után🥰 mindenképpen a kedvencem a mindennapi ápoláshoz!
Ajándékba kaptam ezt a krémet, és nagyszerű! Nagyon könnyű, gyorsan beszívódik, nem ragad, szépen hidratálja a kezeimet, és finom illata van. Tökéletes mindennapi használatra. ;) Szívesen kipróbálnék más verziókat is.
Tetszett a termék. Finom textúra, nem nehéz, jól beszívódik és hidratálja a bőrt. Alkalmazás után nincs filmréteg a bőrön. Az illata nagyon finom, nem tolakodó. Számomra egyszerre közvetíti a sürgősséget és a rétek zöldjét.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.