Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 8
Van egy barátom, aki ért a fogkrémekhez, és ezt ajánlotta nekem, mert nem károsítja a fogaimat, sőt, ápolja is őket. Nagy a térfogata, friss és nem túl erős az íze.
Nagyon jó fogkrém! Friss és tökéletesen tisztít. Már két hónapja használom. A mennyiség nagy. Köszönöm az ajándékot, ksistestverek! 🙏❤️
Ajándékba kaptam a fogkrémet, és kellemesen meglepődtem a minőségén. Gyengéden tisztítja a fogakat, és kellemes ízt hagy maga után. Praktikus adagoló, már elfogyott a fogkrémünk, és tervezem, hogy újra rendelek, mert a hagyományos fogkrémek már nem illenek rám. Mindenképpen ajánlom.
Nagyon jó fogkrém, jól tisztít, és finom az íze is.
Imádom! A formátuma szuper praktikus! Gyengéd az ínyhez, és kellemes érzést hagy maga után a szájban.
Ajándékba kaptam, nagyon nagy a kiszerelése, így sokáig elég, pumpás kiszerelés. Augusztus óta használom, és még mindig nem fogyott el. Kellemes, enyhén sós íze van, mint a himalájai sóval. Bár használat után nem éreztem nagy különbséget, ugyanolyan, mint bármelyik hagyományos fogkrém, az állaga kicsit folyós, nem sűrű gél. Jó megvenni, mert legalább természetesnek érződik, nincs kémiai íze, így újra tudom venni. Ajánlom.
Nagyszerű tészta. Ajándékba kaptam.
Nagyszerű fogkrém! Őszintén örülök ennek a tárolóedénynek! Nagy paszta kellemes menta ízzel! Jól tisztítja a fogakat.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.