Szuper Imádom ezt a terméket!Én éjszakai maszkként használom és azonnal beszívja a bőröm.Kocsonyás állagú,kellemes illatú alapdarab. Csakis ajánlani tudom!
Szuper arcmaszkRendszeresen használok főleg BHA, de AHA savakat is az arcomon. Nagyon örültem ennek a terméknek, használata egyszerű, nem csípett vagy feszítette a bőröm.
Örök kedvencEz az egyik kedvenc maszkom..mondom ezt úgy, hogy rengeteget próbáltam már. Valamiért nekem ez használ a legtöbbet és mindig nagyon kellemes érzés is utána. Nem ragad, nyugtat és szép bőrképTöbb információ
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
Szuper Imádom ezt a terméket!Én éjszakai maszkként használom és azonnal beszívja a bőröm.Kocsonyás állagú,kellemes illatú alapdarab. Csakis ajánlani tudom!