Nem rosszSűrűbb enyhén "gumis" állagú, ami mondjuk engem nem zavar. Nem irritálja a bőröm, szépen hidratál. Este szoktam használni, egyszer próbáltam napközben is, de akkor a smink megült a szem körnTöbb információ
Nem rosszSűrűbb enyhén "gumis" állagú, ami mondjuk engem nem zavar. Nem irritálja a bőröm, szépen hidratál. Este szoktam használni, egyszer próbáltam napközben is, de akkor a smink megült a szem körnTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket