ElképesztőElég komolyan karikás mindkét szemem, ugyanis, a munkám miatt nem mindig ugyanakkor megyek aludni/ébredek fel. Nagyjából 2 hete használom, és látványosan halványítja a karikákat! A szemem köTöbb információ
Nem rosszSűrűbb enyhén "gumis" állagú, ami mondjuk engem nem zavar. Nem irritálja a bőröm, szépen hidratál. Este szoktam használni, egyszer próbáltam napközben is, de akkor a smink megült a szem körnTöbb információ
ElképesztőElég komolyan karikás mindkét szemem, ugyanis, a munkám miatt nem mindig ugyanakkor megyek aludni/ébredek fel. Nagyjából 2 hete használom, és látványosan halványítja a karikákat! A szemem köTöbb információ
Nem rosszSűrűbb enyhén "gumis" állagú, ami mondjuk engem nem zavar. Nem irritálja a bőröm, szépen hidratál. Este szoktam használni, egyszer próbáltam napközben is, de akkor a smink megült a szem körnTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket