Snail Repair Eye CreamElső szemkörnyék ápoló, amit használok. Karikás a szemem alapból, menzesz előtt meg még inkább. Csak pár napja használom, de a bőrömnek tetszik. Puhább, nem feszül és a táskák is eltűntek. NTöbb információ
Friss reggelekNagyon kellemes, könnyed, hűsítő gél. Én az egész arcomra használom, mert mindig sokat nyomok ki belőle. Szerintem rugalmasabb és hidratáltabb a bőröm mióta használom.
Snail Repair Eye CreamElső szemkörnyék ápoló, amit használok. Karikás a szemem alapból, menzesz előtt meg még inkább. Csak pár napja használom, de a bőrömnek tetszik. Puhább, nem feszül és a táskák is eltűntek. NTöbb információ