Friss reggelekNagyon kellemes, könnyed, hűsítő gél. Én az egész arcomra használom, mert mindig sokat nyomok ki belőle. Szerintem rugalmasabb és hidratáltabb a bőröm mióta használom.
Sötét karika réme😁Harmadik napja használom, de már most észrevehető a változás. Sokkal frissebb tekintettel ébredek és a szemem alatti lilaság is enyhül. Smint alá is tökéletes.
A három közül ez jött be legkevésbé Mind a három stiftet próbáltam, de nekem ez jött be legkevésbé. Kicsit égető érzése volt a szememnek tőle és az illata sem jött be.
Friss reggelekNagyon kellemes, könnyed, hűsítő gél. Én az egész arcomra használom, mert mindig sokat nyomok ki belőle. Szerintem rugalmasabb és hidratáltabb a bőröm mióta használom.
Sötét karika réme😁Harmadik napja használom, de már most észrevehető a változás. Sokkal frissebb tekintettel ébredek és a szemem alatti lilaság is enyhül. Smint alá is tökéletes.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket