прохолодний тонікТекстура трохи густіша, що мені подобається. Я давно ним не користувалася, але він не подразнює мою суперчутливу шкіру, я ним задоволена.
Ідеально, рекомендуюУ мене комбінована шкіра, я отримала зразок цього продукту з попереднім замовленням, він був настільки хорошим після першого використання, що я замовила звичайну упаковку :)
прохолодний тонікТекстура трохи густіша, що мені подобається. Я давно ним не користувалася, але він не подразнює мою суперчутливу шкіру, я ним задоволена.
Ідеально, рекомендуюУ мене комбінована шкіра, я отримала зразок цього продукту з попереднім замовленням, він був настільки хорошим після першого використання, що я замовила звичайну упаковку :)
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу