.Я використовую його 1-2 рази на тиждень. Після використання моя шкіра виглядає чистішою та свіжішою. Запах для мене трохи дивний, але загалом це хороший продукт.
Ідеально підходить для шкіри, схильної до акнеЯ нанесла маску для обличчя після тоніка та сироватки від акне. Через 2,5 години вона почала лущитися на підборідді, носі та лобі. Вона вивела на поверхню 1-2 маленьких прищики, але вже притЧитати далі
Жовта маскаВона дуже добре відчувалася на моїй шкірі, і після неї вона була дуже зволоженою, але порівняно з іншими масками цього бренду, я б обрала їх.
Найкращий засіб для вмивання обличчяЗа ці роки я перепробувала чимало засобів для вмивання обличчя, але цей, безумовно, найкращий... не кажучи вже про ціну, він того вартий. Він також улюблений у моєї мами, тому ми завжди замоЧитати далі