Приємне відчуттяЦе дуже легко наноситься та швидко вбирається крем для обличчя. Мені також подобається аромат, він залишає мою шкіру оксамитовою вранці.
Зволоження 100%Я обожнюю цей тонік. Він зволожує мою шкіру та допомагає заспокоїти почервоніння. Має справді водянисту консистенцію, не липку. Я замовила його в січні, а цього місяця він закінчився, тому вЧитати далі
Мені це подобаєтьсяРекомендую його для сухої шкіри, він ідеально підходить для цього! Однак, якщо у вас не суха шкіра, вона може легко відчуватися важкою, тому я не рекомендую його. 10/10 для мене!
Не склалося.Крем для мене густий і важкий, його важко розподілити по шкірі. При нанесенні він залишає білий шар, який потім вбирається. Але, на жаль, на моєму лобі все ще були білі плями від нього черезЧитати далі
10/10Упаковка величезна, вистачає надовго. Я вже півроку користуюся ним щодня, і ще навіть не вичерпала половину. Моїй шкірі він дуже подобається, він легко вбирається, і він пом'якшує її навіть Читати далі
Зволожувальний крем для тілаЯ купила його для зневодненої шкіри. Він занадто важкий і насичений для мене. Я використовую його лише вночі, та й то він рідкий, але мені здається, що його забагато у весняно-літній період.Читати далі
УгорщинаЯ обрала його для другого кроку двофазного очищувального засобу, і це було чудове рішення! Він помірно піниться, але чудово очищає. Моя шкіра зовсім не скрипуча, навпаки, вона надзвичайно м’Читати далі
Базовий.Я купила його за рекомендаціями тут, для сухої, зневодненої шкіри. Це досить простий крем, не чудодійний засіб, іноді мені його не вистачало.
Він не збирається в грудочки, досить добре вбираЧитати далі
Приємне відчуттяЦе дуже легко наноситься та швидко вбирається крем для обличчя. Мені також подобається аромат, він залишає мою шкіру оксамитовою вранці.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу