AjánlomMár több mint egy hónapja használom ezt a krémet, és nagyon szeretem. Zsíros, pattanásos bőröm van, és ez a krém a legjobb megoldás számomra nyárra. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros filmeTöbb információ
Arcmaszk véleményGazdaságos kiszerelés, szuper annak aki gyakran használ arcmaszkot.
Kellemes illatú, igényes csomagolású.
A mellékelt csipesszel könnyedén kiszedhető az arcmaszk.
Az én bőröm felfrissült tőlTöbb információ
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Szuper krém!Rendkívül elégedett voltam vele, a krém kellemes állagú, gyorsan beszívódik a bőrbe, és nem hagy zsíros filmet. A bőröm vegyes (zsíros a T-zónában és száraz az arccsonton), a bőröm pedig reaTöbb információ
5*Nagyon szeretem ezeket a tiszta betéteket. Éjszakai rutinomban használom őket, reggelre pedig nagyon puha bőröm van. Az illata kedves. Tetszik ez a pad-megoldás. Miután lehúztam az arcomat, Több információ
Gazdagabb állagú, mégis könnyed krém,az eddig látott legaranyosabb csomagolásbanA hidegebb hónapokra javaslom. Gazdagabb állagú, mégis könnyed. Az illata áfonyajoghurtra emlékeztet. A csomagolás pedig rendkívül bájos!