HihetetlenNagyon jó seb gyógyító, gyulladás csökkentő hatása van. Ha nem dolgozod el az arcodon ragacsos lesz a hatása. Ezeket a termékeket rendeltem, 3 nap alatt csodát műveltek. Nem tudom melyik, mTöbb információ
Nagyon szeretemAz állaga nagyon kellemes, mintha egyezerre lenne gél és krém. Nem érzem az arcomon miután felkentem, viszont cserébe puha és rugalmas a bőröm. Egy pár alkalmazás után a pórusok is vissza húTöbb információ
1000000/10Ez a legjobb niacinamidos szérum, amit valaha próbáltam. Valóban egységesebbé teszi a bőr textúráját és az összképet. A textúrája vizes, és egyáltalán nem hagy maga után semmilyen réteget. BTöbb információ
WowÉrezni, hogy védi a bőrt és nem szárítja ki, ami érzékeny bőrnél nagyon fontos. Pattanásos és ekcémás a bőröm és eddig ez az a termék, ami táplál és tisztít egyben! Nagyon kevés kell egy hasTöbb információ
Kkul Aloe - első próbaKombinált bőröm van. Először használom ezt a tonert, eddig Benton Aloe BHA-t használtam.
Meg vagyok elégedve vele, nem irritál, kellemes illata van. Jól felkészíti a bőröm az ampullák/széruTöbb információ
Anyukám kedvence (na meg az enyém is)Nekem annyira bevált, hogy anyukámnak is ajánlottam az állaga miatt és most kért egyet nagy kiszerelésben is. Nyárra nálunk ez a befutó. Nagyon kellemes géles állagú és hűsítő,nyugtató hatásTöbb információ
Hűsítő, de ragacsosValóban hűsítő hatású, szóval nagy melegben jó érzés használni. Viszont sajnos számomra elég ragacsos érzést hagy ami nem igazán szívódik be idővel sem, továbbá más extra hatást nem vettem tTöbb információ
Remek tisztítás érzékeny bőrre isNagyon érzékeny bőröm van és eddig minden arctisztítótól amit csak vettem (rengeteget próbáltam) kipattogzottam. Ezt 1 hete használom már és a bőrömnek semmi baja. Nem hagy olajos érzést magTöbb információ
HihetetlenNagyon jó seb gyógyító, gyulladás csökkentő hatása van. Ha nem dolgozod el az arcodon ragacsos lesz a hatása. Ezeket a termékeket rendeltem, 3 nap alatt csodát műveltek. Nem tudom melyik, mTöbb információ
Nagyon szeretemAz állaga nagyon kellemes, mintha egyezerre lenne gél és krém. Nem érzem az arcomon miután felkentem, viszont cserébe puha és rugalmas a bőröm. Egy pár alkalmazás után a pórusok is vissza húTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket