EmulsioSzuper termék, nagyon elégedett vagyok. A pólusokat szépen összehúzza, gyorsan beszívódik az illata nagy kellemes. A tonerrel együtt használom. Nagyon frissítő, ebben a nagy melegben nagyon Több információ
GamechangerNagyon gyengéd, nem irritálja a bőrömet és a hidratáló hatása is jelentős. Egyáltalán nem feszül a bőröm a használata után; akkor sem, ha elfelejtek hidratáló krémet feltenni. Szépen egységeTöbb információ
Glutathion maszkA legjobb arcmaszk, amit valaha használtam. Ha nagyon heges az arcom, egy rosszabb aknés időszak után, vagy, csak szeretném, hogy az aknéim reggel kevésbé lennének dagadtak, fájdalmasak és fTöbb információ
Imádom!Legjobb szérum kombinált/olajos és tàg pórusú bőrre. Önmagában is szereti a bőröm, de smink alá is szuper - fényesedést valóban megszünteti és a pórusok is simák lesznek tőle, mintha egy védTöbb információ
Végül hidratáló gél krémA zselés krémekkel mindig gondjaim vannak, mert amint felszívódnak, kiszárad az arcom. Ez valójában hidratál nyáron, és nem tör ki.
Egy kis aloe illata van.
Nem lenne elég száraz bőrre és hiTöbb információ
Egész évben kellemes hidegebb hónapokra vagy száraz bőrreA gránátalmás tonik ehhez a szérumhoz leginkább akkor használom, amikor hidegebb van, mert nagyon kisimítja a bőrömet és megakadályozza a száraz foltok megjelenését.
Illata van, szóval készüTöbb információ
Enyhe hidratálásra ajánljukNagyon szép ellenséges zsíros bőr. Nincs olyan erős gyümölcsillata, mint a többi Frudia terméknek.
Kissé ragacsos felületet hagyhat maga után, ezért azt javaslom, hogy várjon 3-5 percet, mieTöbb információ
EmulsioSzuper termék, nagyon elégedett vagyok. A pólusokat szépen összehúzza, gyorsan beszívódik az illata nagy kellemes. A tonerrel együtt használom. Nagyon frissítő, ebben a nagy melegben nagyon Több információ