Nem rossz, de nekem kevés volt Nagyon száraz bőrre sajnos úgy vettem észre, hogy nem eléggé tápláló, pedig magát a hatóanyagot nagyon kedvelem. Alapvetően jó termék, de elajándékoztam, mert az én bőrömhöz ez kevés :(
Jó kis pakolásAjándékba kaptam a termékmintát már korábban is próbáltam hasonló termékeket. Kellemes illatú és állagú ez az arcpakolás és lemosásnál nagyon finoman radíroz. Friss puha bőrt hagy maga után Több információ
Rendben vanEgy kicsit többet vártam tőle, szerintem az illata, bár természetesnek érződik, kicsit zavar, és nem vagyok oda ezért a nagyon sűrű textúráért sem. Gyorsan beszívódik, és egészséges fényt haTöbb információ
A bőrödtől függEz egy rendben lévő esszencia. Enyhén savas, így eleinte szúró érzést, kipirosodást okozott, de aztán pár nap múlva megszokta a bőröm. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. De normál bőrre szerintTöbb információ
Jó tonerMegfelelő tonik, jól hidratálja a bőrömet, és jó alapja lesz a bőrápolási rutinomnak. Kellemes gyümölcsös illata van, érzékeny bőröm van, de az illata nem okozott irritációt. Semmi varázslatTöbb információ
A legjobb amit valaha próbáltam!Ez az első olyan tonik, amitől nem lesz vörös az arcom. Nagyon érzékeny a bőröm és rengeteg terméktől pattanásos leszek.
Eddig elégedett vagyok a márkával és ezzel a termékcsaláddal! Nincs Több információ