Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ
MaszkMiután feltettem még nagyon sokáig csúszkál és a kisebb mozdulatoktól el is mozdul, így várnom kellett legalább félórát, mire tudtam folytatni a dolgaimat, és amikor már a száradó fázisban Több információ
Ekcémás bőrre is tökéletesEz az egyetlen maszk eddig, ami segített az ekcémás arcbőrömön, amikor nagyon belobbant. Nagyon jól hidratál és segít levinni a pirosságot.
TónuspárnákKorongként szerettem őket, de nem mondhatom, hogy a hatásuk túl jelentős lenne. Hidratálnak, pakolásként is kb. 5 percig fent tartom őket.
Pakolással használva jobban észrevehető a hatás.
Friss teaEz nekem tökéletes nyáron, mert zsíros a homlokom és száraz az arcom, forró napokon pedig nagyon zsíros vagyok, de még mindig hidratálnom kell a bőrt.
Ennek a folyadéknak enyhe tea illata vaTöbb információ
Tápláló!Szuper maszk, nagyon jól át van itatva a szérummal, annyi maradt az alján hogy másnap fel tudtam kenni az egész arcomra és nyakamra is. Másabb az anyaga a maszknak mint az átlag (kellemesebbTöbb információ